Bilgisayar Donanımı Bilgi Yazılımı | Toplama Pc Forum

Bilgisayar Donanımı Bilgi Yazılımı

sanjaytr_

Uzman
Bu yazılım Toplama Pc adına @sanjaytr_ tarafından yazılmıştır.
Cihazınızdaki;

isletim Sistemi:
Sistem Sürümü:
BIOS Bilgileri:
İşlemci:
Ekran Kartı:
Anakart:
Ram Markası:
Toplam RAM:

bilgilerini aynı konumdaki log klasörüne kaydeder. Bu dosyayı yardım isterken sistem bilgilerinizi paylaşarak daha hızlı ve etkili yardım alabilirsiniz.

Program Sürümü: 1.0.1

Ekli dosyalar

• sistem_bilgileri.zip
    8,8 MB · Görüntüleme: 5
tam olarak neyi yapıyor bu onu anlamadık ??

tam olarak neyi yapıyor bu onu anlamadık ??
Yardım isteyen bazı kişiler bilgisayarlarındaki donanımın modellerini vs. bilmiyorlar. bazıları bilgisi olmadığından bazıları da laptop vs. kullandığından dolayı
Yardım almasını kolaylaştırmak için bu yazılım aracılığıyla donanımlarının modellerini öğrenebiliyor.

Yardım isteyen bazı kişiler bilgisayarlarındaki donanımın modellerini vs. bilmiyorlar. bazıları bilgisi olmadığından bazıları da laptop vs. kullandığından dolayı
Yardım almasını kolaylaştırmak için bu yazılım aracılığıyla donanımlarının modellerini öğrenebiliyor.
sanırım tam olarak göstermıyor sanırım beklenen rapor bumu acaba ??

Fakat Eksik veriyor raporu

Ekli dosyalar

• sistem_bilgileri.txt
    331 bayt · Görüntüleme: 1
neyi eksik veriyor? Listede yazan tüm verileri vermiş görünüyor.
bendeki ürün bu fakat

Kod:
HP Victus Laptop 16 - S0021NT - AMD Ryzen 7 - 7840HS 16GB RAM 512GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB 16.1 inç FHD 144Hz FreeDOS Mika Gümüş 7Z4N0EA

bendeki ürün bu fakat

Kod:
HP Victus Laptop 16 - S0021NT - AMD Ryzen 7 - 7840HS 16GB RAM 512GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB 16.1 inç FHD 144Hz FreeDOS Mika Gümüş 7Z4N0EA
Anladım harici ekran kartını çekmemiş. bir sonraki güncelemede düzeltmeye çalışırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri