Kolay Gelsin kargomu adrese gelmeden teslimattan çıkardı | Toplama Pc Forum

Kolay Gelsin kargomu adrese gelmeden teslimattan çıkardı

sanjaytr_

Uzman
Şikayetçi olduğunuz firma
Kolay Gelsin
Amazon tarafından aldığım ürün kargo olarak kolay gelsin ile teslimata çıkartıldı. Ve özel olarak randevulu teslimat seçeneği ile cumartesi günü teslim edilmesini talep ettim. Ürün kargo ile teslim edileceği şehire geldi. ve cumartesi günü kargom dağıtıma çıktı olarak göründü. SMS bile geldi. Daha sonra ise 2 saat içerisinde adresinize geleceğiz bildirimi geldi. Ve ben saat 10 dan itibaren kargoyu canlı takip ile takip ediyordum. 2 saat içerisinde adresinizdeyiz bildiriminden 7 dakika sonra Alıcı iş yeri kapalı şeklinde bir bildirim aldım. Canlı takip üzerinden izlediğim için kargocunun adrese hiç gitmediğini buna rağmen kapalı diyerek geçiştirdiğini düşündüm. Ve direkt kolay gelsin ile iletişime geçtim. Ve bu konuşma sonucunda gönderinin(gelen sms'lere rağmen) dağıtıma bile çıkmadığını öğrendim. Alıcı iş yeri dedikleri yer ise bir kyk yurdu. Yani kapalı olması olanaksız bir yer. Fakat Kolay gelsin'in sisteminde kapalı görünüyormuş içinde insanların yaşadığı yurt. Daha sonra özellikle cumartesi teslimat talep ettiğim amazon ile iletişime geçtim. Ve onlar da bu durumu şaşkınlıkla karşıladı. Daha sonra kolay gelsin ile iletişime geçip gün içinde tekrar dağıtıma çıkarılması için talep oluşturdular fakat ne yazık ki Kolay Gelsin bu talebi umursamayarak teslimatı pazartesi yapacağı konusunda diretti.

Kolay gelsin ile gelen kargonuzdan 2 kez şüphe edin. Çünkü dağıtıma çıkmamış bile olabilir. Şanslıysanız ve gerçekten dağıtıma çıktıysa belki de içinde olduğunuz adres kapalı da olabilir.

Ekli dosyalar

• 1727612002838.png
    1727612002838.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 1
  • resim_2024-09-29_151345796.png
    resim_2024-09-29_151345796.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 1
  • 1727612211640.png
    1727612211640.png
    26,7 KB · Görüntüleme: 1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri